September 22, 2018 Month View

Games

Team Opponent From To Location
Squirt B2 - Grimsbo Kirkwood 7:10 AM 8:10 AM Lindenwood Black
Squirt B1-Wells STP Emmenegger 7:30 AM 8:30 AM Lindenwood Gold
Squirt B1 - Emmenegger St Peters B1 Wells 7:30 AM 8:30 AM Lindenwood Gold
Squirt A1 - 2009 Rockets 8:30 AM 9:30 AM RecPlex South A
Peewee AA - 2006 Meramec 9:15 AM 10:15 AM RecPlex South B
Bantam B1 - Lindhorst Rockets 11:30 AM 12:30 PM RecPlex South A
Peewee A2 - Vaughn Affton Americans 11:40 AM 12:40 PM All - American Ice Rink
Peewee A1 Rockets (Major) 12:15 PM 1:15 PM RecPlex South B
Squirt A2 - Winkler Affton #2 Scherer 12:15 PM 1:15 PM Affton Ice Rink
Squirt AA St Louis Rockets AA 12:45 PM 1:45 PM RecPlex South A
Squirt A2 - Berger Springfield Kings 1:30 PM 2:30 PM RecPlex South B
Squirt B2 - Hoette Rockets 1:45 PM 2:45 PM Webster
Peewee Gold - Travel Meramec #2 4:30 PM 6:00 PM RecPlex South A
Squirt A1 - LaRose Chesterfield Falcons 6:00 PM 7:00 PM Pacific
Bantam A1 - 2005 Chesterfield 6:10 PM 7:10 PM Lindenwood Black
Squirt B1 - Horenkamp Meremac 6:15 PM 7:15 PM RecPlex South A
Bantam AA Kansas City 6:40 PM 7:40 PM Kansas City Ice Center
Squirt A2 - Winkler Rockets 7:30 PM 8:30 PM RecPlex South A
Bantam A2 - Girard Springfield Mo 7:45 PM 8:45 PM RecPlex South B
Bantam A1 - Cornell KC Mavs Bantam A1 9:00 PM 10:30 PM Lindenwood Black

Practices

Teams From To Location
Squirt Silver 2 Bales 6:45 AM 7:45 AM RecPlex South B
Squirt Gold - Proetz 7:15 AM 8:15 AM RecPlex South A
Little Blues 8:00 AM 9:00 AM RecPlex South B
Peewee A2 - Buerck 8:40 AM 9:40 AM Lindenwood Gold
8U White - Dagenais, 8U White - Dietz 9:45 AM 11:15 AM RecPlex South A
Squirt B1 - Emmenegger, Peewee B1 - Dyck 9:50 AM 11:20 AM Lindenwood Gold
8U Blue - Burden, 8U Blue - Hart 10:30 AM 12:00 PM RecPlex South B
Bantam B1 - Whitelaw 2:00 PM 3:00 PM RecPlex South A
Squirt A1 - LaRose, Squirt B2 - Hoette 2:45 PM 4:15 PM RecPlex North North Ice Rink
Squirt A1 - 2009 2:45 PM 3:45 PM RecPlex South B
Squirt Gold - Rec, Squirt Silver 1 Finch 3:15 PM 4:15 PM RecPlex South A
8U White - Farber, 8U White - Lamper, 8U Blue - Kneale, 8U Blue - Laurinaitis 4:00 PM 5:00 PM RecPlex South B
Bantam B2 - Shannon 4:30 PM 5:30 PM RecPlex North North Ice Rink
8U Red - Schneider, 8U White - Pfeiffer, 8U Blue - Lindsey, 8U Blue - Saffer 5:15 PM 6:15 PM RecPlex South B
Peewee AA - 2007, Peewee B1 - Haddock 5:45 PM 6:45 PM RecPlex North North Ice Rink
6U Practices 6:30 PM 7:30 PM RecPlex South B