Teams |
From |
To |
Location |
Squirt AA - Kozma
|
6:45 AM |
7:45 AM |
Rec-Plex South B
|
Squirt B1 - Douglas
|
7:15 AM |
8:15 AM |
Rec-Plex South A
|
Learn-to-Play
|
8:00 AM |
9:00 AM |
Rec-Plex South B
|
Squirt B1 - Whitelaw
|
8:30 AM |
9:30 AM |
Rec-Plex South A
|
8U White - Donaldson, 8U White - Pfeiffer
|
9:15 AM |
10:15 AM |
Rec-Plex South B
|
Private
|
9:45 AM |
11:15 AM |
Rec-Plex South A
|
Peewee A2-Hartmann
|
10:30 AM |
11:30 AM |
WIA Black Arena
|
Private
|
10:30 AM |
12:00 PM |
Rec-Plex South B
|
Private, Private
|
11:30 AM |
12:30 PM |
Rec-Plex South A
|
Peewee B1-Haddock
|
11:40 AM |
12:40 PM |
WIA Black Arena
|
Squirt A1-2-Figgemeier
|
12:15 PM |
1:15 PM |
Rec-Plex South B
|
8U White - Cullen, 8U Blue - Phillips, 8U Blue - Wheeler
|
12:45 PM |
1:45 PM |
Rec-Plex South A
|
PW B2-2 Beattie
|
12:50 PM |
1:50 PM |
WIA Black Arena
|
Squirt A2-2 - Hucker
|
1:30 PM |
2:30 PM |
Rec-Plex South B
|
Peewee Gold-1 Travel-Hurlbert
|
2:00 PM |
3:00 PM |
WIA Black Arena
|
8U White - Burden, 8U Blue - Michael, 8U Blue - Sevier
|
2:00 PM |
3:00 PM |
Rec-Plex South A
|
Squirt B2 - Dietz
|
2:10 PM |
3:10 PM |
WIA Gold Arena
|
Private
|
2:45 PM |
4:15 PM |
Rec-Plex North
|
Squirt A2-1 - Winkler
|
2:45 PM |
3:45 PM |
Rec-Plex South B
|
Squirt B2-3 - Rec Proetz
|
3:10 PM |
4:10 PM |
WIA Black Arena
|
8U Blue - Gross, 8U Blue - Orzel
|
3:15 PM |
4:15 PM |
Rec-Plex South A
|
Squirt B2 - Thrall
|
3:20 PM |
4:20 PM |
WIA Gold Arena
|
Squirt Gold-1- Klein
|
4:20 PM |
5:20 PM |
WIA Black Arena
|
Squirt A1-1 - 2010
|
4:30 PM |
6:00 PM |
Rec-Plex South A
|
Peewee AA-Pestka
|
4:30 PM |
5:30 PM |
WIA Gold Arena
|
Peewee Gold-2 Rec 2
|
4:30 PM |
5:30 PM |
Rec-Plex North
|
Squirt Silver-2 Rec 1-Smith
|
5:15 PM |
6:15 PM |
Rec-Plex South B
|
Peewee A1-Buerck
|
5:30 PM |
6:30 PM |
WIA Black Arena
|
Peewee Gold-3 Rec-McGranahan
|
5:40 PM |
6:40 PM |
WIA Gold Arena
|
Peewee B2-1 Zucol
|
5:45 PM |
6:45 PM |
Rec-Plex North
|
8U White - Laurinaitis, 8U Blue - Kneale
|
6:15 PM |
7:15 PM |
Rec-Plex South A
|
Squirt Silver-3 Rec 2-Thomason
|
6:30 PM |
7:30 PM |
Rec-Plex South B
|
Bantam B2-Baeten
|
6:30 PM |
8:00 PM |
Mills
|
Bantam A1-Post
|
6:40 PM |
7:40 PM |
WIA Black Arena
|
Bantam B1-Shannon
|
7:30 PM |
8:30 PM |
Rec-Plex South A
|
Bantam B2 Rec
|
7:45 PM |
8:45 PM |
Rec-Plex South B
|
Bantam A2-Lindhorst
|
7:50 PM |
8:50 PM |
WIA Black Arena
|